אלטרנטיבה לחוק המואזין? בירושלים לא מחכים לכנסת ומתחילים בפיילוט משלהם

דף הבית >> חדשות ואירועים >> אלטרנטיבה לחוק המואזין? בירושלים לא מחכים לכנסת ומתחילים בפיילוט משלהם
 

בעיריית ירושלים לא מתכוונים לחכות לחוק המואזין החדש ומתחילים בפיילוט משלהם. על הפרק, מערכת סאונד שתאפשר שליטה בעוצמת הרעש שמפיק כל מסגד ותעשה תוך שיתוף פעולה מלא מול הוואקף והקהילה המוסלמית.

 

השקעה נמוכה ושיתוף פעולה מלא

 

על פי המתווה המסתמן, בכל מסגד תותקן מערכת אשר תאפשר לווסת את עוצמת הקול שמפיקים הרמקולים של המסגד. מכיון שניתן יהיה לשלוט בעוצמת הרעש מרחוק  - בכל רגע נתון הדציבלים יהיו בגבולות חוק הרעש. והעלות? כחמישים אלף שקלים לכל מסגד.

 

מתחילם בשכונת צפאפא  ותכוונים להתרחב

 

התוכנית, שקיבלה כבר אור ירוק מעיריית ירושלים ונעשתה תוך שיתוף פעולה מלא מול האוכלוסייה הערבית, מתוכננת להתחיל בשכונת צפאפא  שבמזרח העיר. במידה והתוכנית תצליח, היא תתפשט לעוד שכונות ברחבי העיר ותהווה אלטרנטיבה לצעדים האיטיים של הרגולטור המקומי.


כדאי לדעת

מעבדת הקרינה של מלר"ז הינה המעבדה היחידה בישראל המאושרת על ידי הרשות הלאומית להסמכת מעבדות ואגף הקרינה במשרד להגנת הסביבה. אנו ממליצים לכם לבצע בדיקת קרינה בביתכם ובמשרדכם מחשמל ומאנטנות סלולאריות. כמי ששומר על בריאותו ובריאות ילדיו, הוריו ועובדיו עליכם לדעת מה הקרינה בבית, במשרד ובמיוחד על כל מיטה, וכל שולחן עבודה עקב הזמן הרב בו אנו שוהים במקומות אלו 03-5250038.
 
  
 

 
 

עקבו אחרינו

 
בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | כרטיס פייסבוק עסקי סטודיו רותם-בר: rotembarstudio.com