בדיקות איכות אויר

דף הבית >> בדיקות איכות אויר
שירות חדש במלר"ז - בדיקות איכות אויר על ידי מעבדה מוסמכת מטעם הרשות להסמכת מעבדות. השירות כולל ניטור ודיגום של אכיות האויר הן בסביבת ובתוך ארובות והן באויר הפתוח, ומיועד למפעלי תעשיה, מחצבות, מכוני טיהור, חניונים, מתקנים לייצור אנרגיה, מכוני מחקר ועוד. 


לכולנו חשובה איכות האויר שאנו נושמים. אולם, ישנם פרמטרים רבים המשפיעים עליו, במיוחד בסביבת אזורי תעשיה, מפעלים או בתת הקרקע. מלר"ז מעניקה שירותי בדיקת איכות אויר על ידי דוגמים מוסמכים מטעם הרשות להסמכת מעבדות ועל פי השיטות המקובלות בעולם (EPA, NIOSH). הבדיקות מתבצעות ליד מקורות פליטה מוקדיים, כגון ארובות, וכמו כן גם באויר הפתוח (מדידות סביבתיות), הן לצרכי מחקר והן לצרכי אפיון איכות האויר. 

בדיקת ארובה לצורך רישוי עסק, עמידה בתקן, או דרישות החוק מתבצעת בהתאם לנוהל בדיקת ארובה של המשרד להגנת הסביבה, על פי שיטות בינלאומיות רשמיות (EPA) ותקן ישראלי 5079. 
 
 
בדיקה סביבתית לצרכי תעשיות שונות, דרישות חוק אויר נקי, או הנחיות המשרד להגנת הסביבה מתבצעת על ידי בודקים מוסכמים מטעם הרשות להסמכת מעבדות ועל פי שיטות בינלאומיות של US-EPA ו-NIOSH בכל מקום בו מתעורר חשד לאויר שהינו מזוהם על ידי אבק, מתכות שונות, וחלקיקי תרכובות אורגניות.


לקבלת הצעת מחיר צרו עמנו קשר: 03-5250038 | פקס: 03-5250037 | דוא"ל: malraz@malraz.org.il


 

 

 

עקבו אחרינו

 
בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | כרטיס פייסבוק עסקי סטודיו רותם-בר: rotembarstudio.com