קרינה

דף הבית >> קרינה

בדיקות קרינה ברמה הגבוהה בישראל

 עמותת מלר"ז מהווה את הגוף הוותיק בישראל בתחום בדיקות קרינה ומחזיקה בתעודת הסמכה מטעם הרשות הלאומית להסמכת מעבדות. כעמותה אשר מקדמת יצירה של סיפי קרינה אחידים ודואגת ליצור מודעות חברתית בדבר הנזקים של קרינה אלקטרומגנטית, אנו מספקים ייעוץ ללא תשלום (ייעוץ בלבד - לא בדיקות) ואנליזות מדוקדקות בדבר רמות הקרינה בכל אזור. לרשות העמותה צוות של בודקים אשר משלבים בין נסיון של שנים והתמחות בביצוע של בדיקות לגופים פרטיים ומוסדיים כאחד.

אילו סוגים של בדיקות קרינה אנו מבצעים ?

בדיקות קרינה חשמלית

עם ההתקדמות הטכנולוגית והבנייה של תשתיות חדשות בסמוך לאזורי מגורים, ניתן לראות כיצד יותר ויותר קרינה חשמלית זולגת לבתי מגורים ובתי ספר. העובדה שהתשתית החשמלית אינה מפוקחת וברוב המקרים אין מעטפת איכותית מסביב למתקנים רגישים, גורמת לכך שאנו חשופים מאי פעם לקרינה מסוכנת. לכן, חובה לבצע בדיקה של קרינה חשמלית ואלקטרומגנטית בטרם מאכלסים כל מבנה ולוודא שהוא מספק את המעטפת הטובה עבור כל אחד מאיתנו.
 

בדיקות קרינה סלולרית

בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר אזרחים אשר מודאגים מסכנות הקרינה החדשות שמביא עימו העידן הסלולרי. על ידי ביצוע של בדיקות קרינה סלולרית, ניתן לקבל תמונת מצב עדכנית עודות רמות הקרינה שאליה אתם והיקרים לכם מכל - חשופים אליהם. מלרז מבצעת בדיקת קרינה ביתית למי שמבקש לשכור או לרכוש דירה חדשה, בדיקות קרינה לבתי ספר וגנים ומאפשרת גם למגזר העסקי להינות מסל השירותים של העמותה.
 

מתי מומלץ בצע בדיקות קרינה

את בדיקות הקרינה מומלץ לבצע בטרם רוכשים כל נכס חדש, וזאת בכדי לקבל אינדיקציה ברורה אודות כדאיות העסקה ואיכות הנכס. כמובן שמומלץ גם לבצע בדיקות קרינה כאשר עולה חשש מסוים של דליפת קרינה ממקור ספציפי ( חדר שנאים לדוגמא) או כאשר המקום שאתם שוהים בו נמצא בקרבה לנתיב חשמלי מרכזי של חברת החשמל.


 
פנו כאן למוקד מלר"ז לשאלות בנושא קרינה ממקורות חשמל וקרינה סלולרית, תלונות על בעיות רעש, שאלות בנושא איכות האוויר שאנו נושמים ועוד, או בטלפון: 03-5250038

 
 בדיקות קרינה סלולרית
 בדיקות קרינת חשמל
 בדיקות ראדון
מיגון והפחתה

לחץ כאן לפרטים נוספים

חיזוי

לחץ כאן לפרטים נוספים

כלי רכב היברידיים

לחץ כאן לפרטים נוספים

בדיקת קרינה ביתית
בדיקת קרינה ביתית הפכה לחובה עבור אנשים אשר רוצים לרכוש נכס חדש ועבור כל מי שרוצה לוודא שהוא לא חשוף לקרינה מסוכנת. אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר והתרשם בעצמכם.

לחץ כאן לפרטים נוספים

תעודת הסמכה

לחץ כאן לפרטים נוספים
קרינה

אי הוודאות במדידות קרינה

לחץ כאן לפרטים נוספים
קרינה


עקבו אחרינו

 
בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | כרטיס פייסבוק עסקי סטודיו רותם-בר: rotembarstudio.com