חפש
- מלר"ז (ע"ר)
המועצה הציבורית למניעת רעש וזיהום אוויר בישראל 
phone3, phone, contact, telephone, support, call
03-5250038
דף הבית >> חדשות ואירועים >> דוברת מלר"ז מדווחת: שקט ושלווה? לא אצלנו בשכונה.

דוברת מלר"ז מדווחת: 
שקט ושלווה? לא אצלנו בשכונה.

כתבתה של עינב מלכא ורד | 07.08.19

בשכונת המגורים השקטה מקור חיים בירושלים, מתגוררים בשלווה במהלך כל השנה דיירי השכונה ברוגע ובנעימים- בשכנות למועדון המוזיקה העירוני: “הצוללת הצהובה”, המשמש כמרכז לעידוד מוזיקאים צעירים תוך כדי הפעלת מופעים שונים.

במהלך רוב חודשי השנה- מקפיד המועדון לקיים את פעילותו בדלתיים סוגורות, כך שאינו מפריע לסובבים. אך בחודשי הקיץ, הסיפור הוא שונה. המועדון מקיים את כל פעילותיו מחוץ למבנה הסגור, במרפסת פתוחה הצמודה ממש לביתו של יוחאי (שמו האמיתי שמור במערכת).

מופעי השירה והמוזיקה מתקיימים בעוצמה רועשת מאוד- מטרידים את תושבי השכונה השלווה, ואף פוגעים בשעות השינה הן של המבוגרים, והן של הילדים: עד לשעה 23:00 בלילה. לבדיקתו של יוחאי, עוצמת הרעש מגיעה לכ-
80-100
דציבלים.

נזקי הרעש לבריאותנו הם רבים, ובייחוד כשהם נוגעים לפגיעה בשעות המנוחה שלנו- ומביאים לחוסר ריכוז, פגיעה בכושר העבודה, העלאת לחץ הדם, ועוד.

חודשי הקיץ והחופש הגדול הם אכן זמנם החופשי של בני הנוער והילדים- אך יש להקפיד כי במסגרת השעות המקובלות, ובדציבלים המקובלים בחוק.

אינכם צריכים לסבול!
המלצת מלר”ז ליוחאי היא: ע"י ליווי צמוד שלנו- להגיש למועדון התראה חתומה ע”י עורך דין המומחה לבעיות רעש- בבבקשה להפסקה לאלתר של הפעילות הגורמת למטרד.
מנסיוננו, ההתראה פותרת כ-80% ממקרי המטרד, בתקווה שלא נצטרך להמשיך ולנקוט כלפי המועדון צעדים נוספים, אשר יבטיחו את זכותם של יוחאי ושאר תושבי השכונה לשקט ושלווה.
נשוב לעדכן עם ההתפתחויות בהמשך.

מלר"ז לצדכם.
"
מוקד הרעששל מלר"ז מייעץ לכל אזרחי המדינה ללא תשלום ומאפשר לכם לשכור ייעוץ של עורך דין או מגשר מומחה.
מעבדת הקרינה של מלר"ז הינה המעבדה היחידה בישראל המאושרת על ידי הרשות הלאומית להסמכת מעבדות ואגף הקרינה במשרד להגנת הסביבה.

צלצלו אל מספר03-5250038 ונשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי ומשפטי ברמה הגבוהה בישראל 

 

עקבו אחרינו

Facebook
טלפון   03-5250038         דוא"ל   malraz@malraz.org.il   מעודכן ליום: 01.05.2020

המועצה הציבורית למניעת רעש וזיהום אוויר בישראל - מלר"ז (ע"ר)