חפש
- מלר"ז (ע"ר)
המועצה הציבורית למניעת רעש וזיהום אוויר בישראל 
phone3, phone, contact, telephone, support, call
03-5250038
דף הבית >> מפגעי רעש ו/או זיהום סביבתי >> המוקד לטיפול בבעיות רעש

המוקד לטיפול בבעיות רעש

לאור ניסיוננו רב השנים בטיפול בבעיות רעש מסוגים שונים, החלטנו להקים מוקד אשר ירכז את כל הכלים שיש לעמותה להציע – תחת קורת גג אחת. במוקד הרעש של מלר"ז תמצאו מענה מקצועי, משפטי ואקוסטי לכל בעיות הרעש שממנו אתם סובלים ותוכלו להחזיר לעצמכם את איכות החיים. הנה כמה מתחומי פעילותו של המוקד.

מדידת רעש

בעמותת מלרז תמצאו שורה של מודדים מוסמכים וציוד מתקדם, אשר יאפשר לכם לדעת בדיוק מהי עוצמת הרעש שממנו אתם סובלים. כך, שבסיומה של כל מדידת רעש, תקבלו תוצאות חד משמעיות בדבר הנזק שממנו אתם סובלים ותוכלו לגשת המסמך – למוקד המרעיש. בנוסף, תוכלו לקבל מגוון של פתרונות אקוסטיים אשר יאפשרו לכם למסך את הרעש עד למינימום.

יצירת פתרונות אקוסטיים

יצירת פתרונות ממוקדי בעיה היא עוד התמחות של מלר"ז בתחום הרעש. העמותה אשר קיימת מזה שבעה עשורים, ידוע בזכות פתרונותיה הייחודיים לשלל של בעיות רעש ובזכות צוות האקוסטיקאים המנוסה אשר נמנה עם חבריה. כך, שלאחר שתקבלו את התוצאות המדויקות של רמות הדציבלים, תוכלו ליהנות מייעוץ אישי אשר יחזיר את השקט לביתכם וייצור את הבידוד שמגיע לכם.

ייעוץ משפטי כנגד גורמי הרעש 

עוד אפשרות חשובה אשר תעמוד לרשותכם בסוף כל מדידת רעש ובדיקת עוצמת הרעש, הינה הפנייה למישור המשפטי. כאמר, צוות המודדים יספק לכם ראיה חותכת בדבר קיומו של הרעש וכעת יעמדו לשירותכם שורה של אפיקים משפטיים שונים. החל מתביעת הגורם המרעיש, דרך שליחת מכתב התראה ועד לגישור מקצועי. כל זאת, במטרה להפחית את מטרד הרעש או לסיימו בדרך החוק.

הדרכה וטיפול מול עיריות, גנים ובתי ספר

חשוב לציין כי מוקד הרעש של מלרז אינו מספק רק מענה למטרדי רעש אשר נובעים מגורמים פרטיים. בזכות ניסיוננו רב השנים במאבק מול רשויות מקומיות, עיריות ובתי ספר, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות ולהסתמך על שורה של מקרי עבר אשר בהן קבע המחוקק כי על המרעיש לשאת בתוצאות.
                    
                     ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
אנו שואפים לבצע את כל המשימות מיידית ככל שניתן, עם זאת מכיוון שמדובר בעבודה משותפת של מזמין העבודה,  שלנו, של עורכי הדין,
 ושל האקוסטיקאים, התחיבותנו היא לבצע את כל העבודה תוך 21 ימי עבודה.

סובלים מרעש? הגעתם למקום הנכון.
צלצלו אלינו כעת לטלפון 03-5250038  או שלחו לנו מייל לדוא"ל: malraz@malraz.org.il
כמו כן, ניתן למלא את טופס הבקשה לפעולה בכדי שנוכל לקבל את מלוא הפרטים הרלוונטיים ולהתחיל בטיפול מהיר בבעיה.
כל זאת, על ידי לחיצה על הקישור הבא >>
 
 

עקבו אחרינו

Facebook
טלפון   03-5250038         דוא"ל   malraz@malraz.org.il   מעודכן ליום: 01.05.2020

המועצה הציבורית למניעת רעש וזיהום אוויר בישראל - מלר"ז (ע"ר)