רמזור הרעש של מלר"ז! מכשיר למדידת עוצמת הרעש והתראה על חריגות

דף הבית >> המוקד לטיפול בבעיות רעש >> רמזור הרעש של מלר"ז! מכשיר למדידת עוצמת הרעש והתראה על חריגות
 
המועצה הציבורית למניעת רעש וזיהום אוויר בישראל - מלר"ז (ע"ר) גאה להציג: רמזור הרעש! מכשיר המודד את עוצמת הרעש לצורך מעקב באולמות אירועים, מועדונים ובתי עסק שונים ומתריע במקרים בהם עוצמת הרעש חורגת מהמותר.

כדי להתמודד עם הרעש המתקיים באופן קבוע בבית עסק, אולמות אירועים ומקומות בילוי כמו מועדונים וברים, פיתחה מלר"ז מערכת חדשה, משוכללת וייחודית: רמזור רעש. הרמזור יוצג, כפי שדורש החוק, במקום האירוע, יציג לנוכחים באירוע את עוצמת הרעש בכל רגע נתון ויתריע בפניהם כאשר רמת הרעש תחרוג מהמותר ותסכן את בריאותם. בנוסף, יכול הרמזור להשתיק את מקור הרעש או להפחית את רמת הרעש הבוקעת ממנו, כך שזו תהיה מותאמת לחוק, מבלי שאוזניים רגישות תיפגענה ומבלי שהנאתם של הנוכחים באירוע תיפגע.

 
 
הרמזור של מלר"ז הוא מערכת חדשנית והייטקיסטית, אשר תאפשר לראשי הרשויות, האקוסטיקאים ומנהלי היחידות הסביבתיות לפקח על הרעש הנעשה במקומות שונים, וזאת מבלי להשקיע משאבים יקרים מיותרים, כאשר הבקרה נעשית מרחוק ממחשביהם של ראש הרשות ומנהל היחידה הסביבתית.

דו"ח שיכיל את חריגות הרעש, אם היו, יישלח בכל בוקר למחשבים של ראש הרשות ומנהל היחידה הסביבתית. המערכת הרגילה, ללא שליטה מרחוק, כבר פועלת. בקרוב, עם כתיבת התוכנה לשליטה מרחוק, ניתן יהיה לפקח על הנעשה באולמות עצמם, תוך כדי שהיא מתגברת על ניתוקים שייוצרו על ידי יוצר הרעש. המערכת תביא לשולחנכם את המידע, כפי שהוא נקלט בזמן אמת במחשבי העמותה.

 
המערכת הינה פרי תכנון של מנכ"ל העמותה, מר חיליק רוזנבלום.
תכנון וביצוע של תחום הרעש: שמוליק מלכי, אקוסטיקאי הבית של העמותה.
   
     

עקבו אחרינו

 
בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | כרטיס פייסבוק עסקי סטודיו רותם-בר: rotembarstudio.com