המשטרה החליטה לעצור אישה שהקימה רעש בביתה הפרטי

דף הבית >> חדשות ואירועים >> המשטרה החליטה לעצור אישה שהקימה רעש בביתה הפרטי
 
12/11/2016

משטרת ישראל מתעדפת את הטיפול במטרדי רעש, אולם נראה כי הפעם הלכה צעד אחד יותר מידי. 
 
עם כניסתו לתפקיד של מפכ"ל המשטרה החדש, רנ"צ רוני אלשייך, ערכה משטרת ישראל סקרים בקרב הציבור על מנת להבין מהי הבעיה המטרידה אותו יותר מכל. פרט לרוכבי האופניים החשמליים השועטים על מדרכות ארצנו, במקום גבוה מאוד דורגה בעיית הרעש. בעקבות הממצאים הורה מפקד מחוז תל אביב, ניצב צ'יקו אדרי, לשוטריו לפעול במרץ כנגד התופעה.
  
אנחנו כמובן מברכים על מתן הדגש על הנושא, אך יחד עם זאת אי אפשר שלא לתהות האם במקרה הבא לא הלכה המשטרה קצת רחוק מידי עם יישום ההנחיות: תושבת אור יהודה נעצרה בשבוע שעבר, ואף הובאה להארכת מעצר, בגין הקמת רעש בביתה הפרטי לאחר תלונה שהתקבלה, ככל הנראה משכניה. השוטרים שהגיעו לדירה, יש לציין, מכירים אותה מאירועים קודמים ומשום כך לא הסתפקו הפעם במתן דו"ח או הרחמת קור הרעש אלא לקחו את האישה המתגוררת בדירה לחקירה במשטרת מסובים שלאחריה הוחלט להותיר אותה במעצר בחשד להקמת רעש חריג. 

כמתחייב בסדר הדין הפלילי, למחרת הובאה האישה לדיון על הארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב באשמת סיכון בטחונו של הציבור ושיבוש הליכי חקירה. השופטת, חיותה כוחן עמיר, קיבלה את דברי פרקליטתה,של החשודה ושחררה אותה בערבות עצמית, לא לפני שמתחה ביקורת על התנהלות המשטרה בעניין כאשר כתבה: "החשודה נעצרה בתחנת המשטרה בגין הקמת רעש בביתה, על לא עוול בכפה, שכן ניתן היה להפסיק את המטרד ובכך לסיים את האירוע. לא זו אף זו, לא היה אף מקום לעכב את החשודה ולהביאה לתחנת המשטרה".

לכתבה המלאה לחצו כאן.
     
     

עקבו אחרינו

 
בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | כרטיס פייסבוק עסקי סטודיו רותם-בר: rotembarstudio.com