הקרון השקט? יותר קרוב לקרון הרועש!

דף הבית >> חדשות ואירועים >> הקרון השקט? יותר קרוב לקרון הרועש!
 הקרונות השקטים של רכבת ישראל היו אמורים להיות הבטחה של ממש. קרונות שבהם באמת ניתן ליהנות מהדרך ולא לסבול מצלצולי הטלפונים והשיחות הקולניות של שותפיכם לנסיעה.
בפועל, אין אכיפה וחוץ מכמה שלטים קטנים, שקט אתם בטוח לא תמצאו שם.

 
רעש מחריש אוזניים בכל נסיעה

כמעט בלתי ניתן למצוא אזור שקט בתוך הקרונות שאמורים להיות שקטים והרעש שקיים בהם אינו מופחת בשום צורה משאר הקרונות. ביקור  קצר בהם אינו דומה בשום צורה לנסיעה בקרון ה Quiet Car של רשת הרכבות הקנדית או אפילו לקרון סטנדרטי בכל אחת ממדינות מערב אירופה.

 
מה ניתן היה לעשות בכדי לשמור על השקט ?

  • להוסיף פקח ולקנוס את המרעישים – בקרון היחיד שבו היה פקח לאורך כל זמן הנסיעה, נראה היה שאנשים פשוט שמרו על השקט. לכן, אין ספק שכדאי לבדוק הוספה של תקנים בכדי לעקוף את העניין ואפילו לקנוס את המרעישים. אף אחד לא ירצה לסיים נסיעה עם חוב של כמה מאות שקלים.
  • לבטל את הקליטה הסלולרית – ממש כמו שעושים באולמות הקונצרטים הגדולים בעולם, ניתן לבטל את הקליטה הסלולרית. בעזרת שימוש במתקנים טכניים פשוטים למדי, ניתן למנוע הוצאה וקבלה של שיחות בזמן הנסיעה ולשמור על אזור שקט בקרונות המיועדים.
 
אל תשכחו,
אם גם אתם סובלים מבעיות רעש או חשופים לקרינה, מלר"ז לצדכם.
"מוקד הרעש" של מלר"ז מייעץ לכל אזרחי המדינה
ללא תשלום ומאפשר לכם לשכור ייעוץ של עורך דין או מגשר מומחה.
מעבדת הקרינה של מלר"ז הינה המעבדה היחידה בישראל המאושרת על ידי הרשות הלאומית להסמכת מעבדות ואגף הקרינה במשרד להגנת הסביבה.
צלצלו אל הטלפון 03-5250038 ונשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי ומשפטי ברמה הגבוהה בישראל

עקבו אחרינו

 
בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | כרטיס פייסבוק עסקי סטודיו רותם-בר: rotembarstudio.com