חפש
- מלר"ז (ע"ר)
המועצה הציבורית למניעת רעש וזיהום אוויר בישראל 
phone3, phone, contact, telephone, support, call
03-5250038
דף הבית >> חדשות ואירועים >> התחזית לשנת 2021: עתיד שקט קצת יותר

התחזית לשנת 2021: עתיד שקט קצת יותר

אחרי כל הבלאגן של התארגנות הבוקר, הצלחתם לשים את הילדים ב- 8:00 בגן ובבתי הספר. את הזמן שנותר לכם עד שתיכנסו למשרד, בניתם על דקות ארוכות של שקט- רק אתם עם עצמכם, בתוך הרכב, בנסיעה אל העבודה.
לא עבר הרבה זמן עד שהבנתם שבין הרצון- לבין מציאות, יש פער שאינו מבוטל: רעשי הדרך השונים אינם נותנים לכם מנוח- צפירות המכוניות, אמבולנסים, רעשי המנוע, הגלגלים, הרוח ועוד

חברת BOSE, הידועה בין היתר בזכות מוצר האוזניות מבטלות הרעש שלה- המשתיקות באופן יוצא מן הכלל רעשים סביבתיים, הציגה בתערוכת טכנולוגיה בנושא מכוניות, אשר התקיימה בלוס אנג'לס בתחילת השנה האזרחית הנוכחית - טכנולוגיה חדשה המיועדת למכוניות, הנועדה לבטל את רעשי הכביש עבור הנהג ושאר נוסעי הרכב.

"
הטכנולוגיה מבוססת על מערך של חיישנים, מיקרופונים, תוכנה ואלגוריתמים. המערכת מודדת את הויברציות שנוצרות בזמן הנסיעה על הכביש או על דרך לא סלולה, אשר יוצרות, כך על פי החברה, את הרעש שנשמע בתוך תא הנוסעים. באופן מיידי, הרמקולים ברכב מפיקים אות קולי בתדר נגדי, שמבטל או מפחית את הרעשים האלו. המיקרופונים הפרושים בתא הנוסעים מודדים את התוצאות לצורך שיפור הביצועים" מתוך TechNation | שגיא כהן

היוזמה צפויה להשתלב בכלי הרכב כבר החל מ- 2021, ולנו נותר רק להמתין, לברך על היוזמנה, ולהרוויח את הבריאות שלנו בסביבה שקטה יותר בתוך כלי הרכב.

מלר"ז לצדכם.
"
מוקד הרעש" של מלר"ז מייעץ לכל אזרחי המדינה ללא תשלום ומאפשר לכם לשכור ייעוץ של עורך דין או מגשר מומחה.
מעבדת הקרינה של מלר"ז הינה המעבדה היחידה בישראל המאושרת על ידי הרשות הלאומית להסמכת מעבדות ואגף הקרינה במשרד להגנת הסביבה.

צלצלו אל מספר: 03-5250038 ונשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי ומשפטי ברמה הגבוהה בישראל
 

 

עקבו אחרינו

Facebook
טלפון   03-5250038         דוא"ל   malraz@malraz.org.il   מעודכן ליום: 01.05.2020

המועצה הציבורית למניעת רעש וזיהום אוויר בישראל - מלר"ז (ע"ר)