חושבים לרכוש רכב היברידי? כדאי שתדעו שהוא עשוי להיות מלכודת קרינה

דף הבית >> חדשות ואירועים >> חושבים לרכוש רכב היברידי? כדאי שתדעו שהוא עשוי להיות מלכודת קרינה

רכבים היברידיים נחשבים לידידותיים לסביבה ובעלי דרגת זיהום נמוכה למדי. יחד עם זאת, מעט מדי אנשים שמים לב לעובדה שבתוך הרכב קיימת קרינה אלקטרו מגנטית חזקה אשר עשויה לסכן את משפחתכם ולגרום לתחלואים בקרב  היקרים לכם מכל.
 
 
לקחת בחשבון את זמן השהייה

על פי ההנחיות של המשרד להגנת הסביבה, הרף המקסימלי לקרינה עומד על 1000 מיליגאוס. על אף שההנחיות מדברות על מבנים, הן מתייחסות לשהייה קצרה ולא לוקחות בחשבון את העובדה שאנו נמצאים חלק נכבד מחיינו ברכב המשפחתי.
 
לשים לב לסוג הדגם שאתם עומדים לרכוש

קיה נירו עלה לאחרונה לכותרות כאחד הרכבים המסוכנים בקטגוריה אך כדאי לדעת שהוא לגמרי לא לבד. בשנים האחרונות גוברת המודעות לסכנת הקרינה שנובעת ממצבר הרכב ולעובדה שבלא מעט מקרים הוא חורג מהמותר. הנה טבלה קצרה שתמחיש את העניין.צילום מסך : המשרד להגנת הסביבה
 
קישור לעמוד הנושא של המשרד להגנת הסביבה
 
 
מה כתבו על זה במגזין הניו יורק טיימס

"The flow of electrical current to the motor that moves a hybrid vehicle at low speeds (and assists the gasoline engine on the highway) produces magnetic fields, which some studies have associated with serious health matters"
 

קישור להמשך הכתבה
 
 
סכנה שאינה נופלת מכל קרינה חשמלית אחרת

לכל מי שטועה לחשוב שמדובר בבעיה קלה אשר ניתן לחיות איתה ואשר אינה דומה לעניין הקרינה הביתית, כדאי לחשוב פעמיים. משום שמקור הסכנה היא מצב המכונית, המרחק ממנו או לכל היותר שני מטרים - כך שמדובר חשיפה למזהם חשמלי מן השורה הראשונה.

האם ניתן לבצע בדיקת קרינה לרכבים
.
 בהחלט ניתן לבצע בדיקות קרינה לרכבים חשמליים, אולם צריך לשים לב שהבדיקה נעשית כאשר הרכב נוסע והמצבר נמצא בפעילות שיא. אחרת, המצבר לא יהיה בתפקוד והתוצאות שמד הקרינה יראה, פשוט לא ישקפו את המציאות העגומה. לכן, חשוב להקפיד על ביצוע של מבדקים אלו כאשר המכונית פועלת ולא כאשר היא נמצאת במצב סטטי.
 
 

עקבו אחרינו

 
בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | כרטיס פייסבוק עסקי סטודיו רותם-בר: rotembarstudio.com