טיפול יעיל במפגעי ריח

דף הבית >> טיפול במפגעי ריח >> טיפול יעיל במפגעי ריח
 
המועצה הציבורית למניעת רעש וזיהום אוויר - מלר"ז (ע"ר) מטפלת בבעיות משיקה שירות חדש נוסף - טיפול במפגעי ריחות רעים הנובעים ממקורות שונים - מצבורי אשפה, טיפול לקוי בממתקני טיפול בשפכים, דליפות ופליטות של גזים וחומרים שונים, בישול וכל מקור אחר אשר מפיץ ריח לא נעים שפוגע בסביבה ומטריד את אורח החיים התקין. 

מפגע ריח יכול להיגרם מהימצאות חומרים בעלי ריח באוויר לפרק זמן קצר אך להתחזק עקב תגובות בין החומרים השונים שבאוויר. כל ריח עלול להוות מפגע אם עוצמתו, מאפייניו, תדירותו ופרק זמן הימצאותו הם כאלה שעלולים לגרום לתופעות בריאותיות שליליות אצל הציבור הנחשף, להסב נזק לרווחתו או להפריע לאדם ליהנות מחייו, מרכושו, ומעסקיו.

לצורך בדיקת ריח נדרשת התחשבות במספר רב של קריטריונים -  מפגע ריח תלוי לא רק בריכוזי החומרים באוויר אלא גם בסוג הריח, בטון ההדוני שלו, בתנאים המטאורולוגיים והטופוגרפיים, צפיפות האוכלוסייה ומאפייניה. 

על מנת לטפל במפגע ריח, יש לאתר ראשית את מקורו על ידי צוות מריחים. זאת בהתאם לנוהל ביצוע בדיקת ריח בשטח שפרסם המשרד להגנת הסביבה. צוות המריחים מגיע לשטח, מבצע בדיקה ומפיק דו"ח מסודר המתחשב בכל התנאים הסביבתיים הקיימים לצורך המשך טיפול. 

עלות בדיקת ריח על ידי צוות מריחים מוסמך - 5,900 ש"ח לבדיקה בשעות היום (8:00-18:00) באזור גוש דן, כולל הפקת דו"ח מסקנות. 

לבדיקה בשעות הלילה ו/או באזורים מרוחקים יותר תיבה תוספת תשלום, בתיאום עם עמותת מלר"ז ובהתאם לזמן ולמרחק. 

ליצירת קשר לייעוץ ראשוני ותיאום בדיקת צוות מריחים: 

טל': 03-5250038 | פקס: 03-5250037 | דוא"ל: malraz@malraz.org.il

   
     
     
     

עקבו אחרינו

 
בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | כרטיס פייסבוק עסקי סטודיו רותם-בר: rotembarstudio.com