חפש
- מלר"ז (ע"ר)
המועצה הציבורית למניעת רעש וזיהום אוויר בישראל 
phone3, phone, contact, telephone, support, call
03-5250038
דף הבית >> חדשות ואירועים >> להתעורר לרעשי קידוחים ותנועת משאיות

להתעורר לרעשי קידוחים ותנועת משאיות: אתר בנייה המתנהל בניגוד לתקנות מניעת מפגעים 

כמה פעמים בוצעו שיפוצים באזור מגוריכם והייתם צריכים להתעורר בכל בוקר ולחזור בכל ערב למציאות רועשת ומטרידה המקשה על שגרת חייכם?
זה בדיוק מה שקרה ליהודה (שמו האמיתי שמור במערכת). יהודה פנה אלינו לאחר שבאתר הבניה הסמוך לביתו מתחילים את עבודות הבניה הכוללות תנועת משאיות, קידוחים הידראוליים ועוד, בכל בוקר בסביבות השעה 06:15.

חשוב לדעת!
למעט חריגות כדוגמת חובת הפעלת מכונות במטרה למנוע סכנה או הפרעה לבטחון הציבור או לבריאותו- בתקנה 5 לתקנות מניעת מפגעים (מניעת רעש), מצויין כי אין להפעיל בימי חול ציוד בניה באיזור מגורים בין השעות 19:00 בערב עד 7:00 ליום למחרת, ובימי מנוחה החל מ- 17:00 בערב עד ל 7:00 בבוקר למחרת

יהודה אינו צריך לסבול מאי נוחות, חוסר שינה, ושאר השפעות שליליות על בריאותו ושגרת חייו מכיוון שמישהו החליט לחרוג מהתקנות בחוק.

לאחר פניה של יהודה למשטרה אשר הפנתה אותו לעירייה- ולעירייה אשר הפנתה אותו בחזרה למשטרה, הוא הגיע אלינו לעזרה. עדכנו את יהודה בתקנות החוק והפנינו אותו לטיפול הנכון בדרך להשגת השקט המיוחל בשעות הרצויות.

נתקלתם ברעש הפוגע בריאותכם ובשגרת חייכם?
"
מוקד הרעש" של מלר"ז מייעץ לכל אזרחי המדינה ללא תשלום ומאפשר לכם לשכור ייעוץ של עורך דין או מגשר מומחה.
מעבדת הקרינה של מלר"ז הינה המעבדה היחידה בישראל המאושרת על ידי הרשות הלאומית להסמכת מעבדות ואגף הקרינה במשרד להגנת הסביבה.

צלצלו אל מספר 03-5250038 ונשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי ומשפטי ברמה הגבוהה בישראל

 

עקבו אחרינו

Facebook
טלפון   03-5250038         דוא"ל   malraz@malraz.org.il   מעודכן ליום: 01.05.2020

המועצה הציבורית למניעת רעש וזיהום אוויר בישראל - מלר"ז (ע"ר)