תושבי מועצת רמת נגב דורשים לבטל את פסטיבל המידברן, לעיירה חשוב יותר המיתוג

דף הבית >> חדשות ואירועים >> תושבי מועצת רמת נגב דורשים לבטל את פסטיבל המידברן, לעיירה חשוב יותר המיתוג

פסטיבל מידברן הוא ללא ספק אטרקציה שסוחפת אלפי משתתפים מכל הארץ, אבל אף אחד לא מדבר על האספקטים האקולוגיים החמורים שלה. לאחרונה, התאגדו תושבי הסביבה למחות על מטרדי הרעש וזיהום האוויר שהוא מייצר - רק בשביל לקבל תשובה שלילית מהעירייה. 

מהו פסטיבל מידברן

פסטיבל המידברן הוא למעשה חיקוי של פסטיבל הברנינג מן שמתרחש מדי שנה בנבדה שבארצות הברית. במסגרת הפסטיבל מגיעים אלפי אנשים מכל רחבי הארץ לאזור הנגב. בשיאו של הפסטיבל, שורפים מגוון של מיצגים אומנותיים מעץ לצלילי מוזיקה אלקטרונית.

 

כיצד הוא פוגע באיכות הסביבה ובחיי התושבים

 

הפגיעה באיכות הסביבה היא אקוטית ועשויה להשפיע לרעה על כל מי שרגיש לזיהום אוויר. חלקיקי השריפה ואדמת הלס המקומית נעים לכל ישובי האזור. גם מטרד הרעש פוגע באיכות החיים של התושבים והופך את המגורים בסביבה לסיוט בעבור רבים.
 

כדאי לדעת

מעבדת הקרינה של מלר"ז הינה המעבדה היחידה בישראל המאושרת על ידי הרשות הלאומית להסמכת מעבדות ואגף הקרינה במשרד להגנת הסביבה. אנו ממליצים לכם לבצע בדיקת קרינה בביתכם ובמשרדכם מחשמל ומאנטנות סלולאריות. כמי ששומר על בריאותו ובריאות ילדיו, הוריו ועובדיו עליכם לדעת מה הקרינה בבית, במשרד ובמיוחד על כל מיטה, וכל שולחן עבודה עקב הזמן הרב בו אנו שוהים במקומות אלו 03-5250038.
   
  

  

 

 


עקבו אחרינו

 
בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | כרטיס פייסבוק עסקי סטודיו רותם-בר: rotembarstudio.com