תכנון סביבתי

דף הבית >> תכנון סביבתי
נודע לכם שבסביבתכם מכינים תכנית בניין ערים (תב"ע) העלולה לגרום לכם מטרד סביבתי? אתם חוששים מרעש שייגרם על ידי כביש חדש המתוכנן בקרבה לביתכם? עומדים לפתוח עסק שיזהם את האוויר שאתם נושמים? עמותת מלר"ז מספקת שירותי תכנון סביבתי לתושבים, רשויות, יזמים וקבלנים


תכנון סביבתי הוא נושא המקיף תחומים רבים הקשורים באיכות הסביבה. תחומים אלו מקבלים ביטוי בוועדות התכנון והבניה, באמצעות תכנון שימושי הקרקע, ובנוסף במדיניות ממשלתית ומוניציפלית בכל הקשור בהטמעת תפיסות סביבתיות.

המשרד להגנת הסביבה פרסם את המדריך לתכנון סביבתי המפרט את העקרונות המנחים בתכנון מוטה סביבה ומיועד למתכננים וליועצים סביבתיים. 

בין הצורך ההולך וגובר בבנייה של תשתיות ומגורים, לבין ההשפעות של פיתוח מואץ כזה על הסביבה מתקיים איזון עדין היכול להישמר רק על ידי תכנון סביבתי נכון, הוליסטי ואינטגרטיבי. התחשבות בשיקולים סביבתיים כבר משלבי התכנון המוקדמים מאפשרת בחירה טובה יותר של חלופות הן עבור הציבור והן עבור היזמים. 

המועצה הציבורית למניעת רעש וזיהום אוויר - מלר"ז (ע"ר) מעניקה שירותי תכנון סביבתי על ידי מתכננת סביבתית בעלת ניסיון רב. הטיפול בתחום זה כולל בדיקת תכניות ובקשות להיתרי בניה, לעסקים ולשימושים חורגים, הכנות חוות דעת סביבתיות ותסקירי 
השפעה על הסביבה. 

מלר"ז מספקת חוות דעת מפורטות לגבי מטרדים קיימים ואפשריים, כולל פתרונות מוצעים למניעתם, סיוע בהכנת התנגדויות והכנת חוות דעת מומחה לבית המשפט במקרה הצורך.  

לבדיקה מקצועית ראשונית של תכנית נדרשות 5-10 שעות עבודה. 

ליצירת קשר לחצו כאן או דברו איתנו: 
03-5250038 | פקס: 03-5250037 | דוא"ל: malraz@malraz.org.il


מעודכן ליום 13.2.17
 

עקבו אחרינו

 
בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | כרטיס פייסבוק עסקי סטודיו רותם-בר: rotembarstudio.com